Hall Of Fame

Ereleden

Jan Veltman
Fred Thomassen
Bernd Mache
Henk Vrenken
Fred Verhees
Wim Roels
Susan de Brouwer
Maarten-Jan van den Braak
Frank Verhees
Joost Rietveld

Most Valuable Players

Seizoen Falcon of the Year Falcons Senior MVP Falcons Junior MVP
2006-2007 Renske van den Braak Nick Thissen Erik Niesten

Mrs. & Mr. BBC

Jaar Mrs. BBC Mr. BBC
1993 Ettie Gerlings Dirk Stoffels
1994 Jolanda Jansen Jeffrey Clement
1995 Merla Roels Jeffrey Clement
1996 Joane Bolk Maarten-Jan van den Braak
1998 Inge Valkenburg Jochem Foederer
1999 Merla Roels Jochem Foederer
2000 Inge Valkenburg Wim Roels
2001 Inge Valkenburg Maarten-Jan van den Braak
2002 Elly Verhees Frank Verhees
2003 Elly Verhees Frank Verhees
2004 Charlotte van Tilburg Maarten-Jan van den Braak
2005 Susan de Brouwer Wil van de Wijngaart & John Grijseels
2006 Rianne van Daal Tom van Daal
2007 Maartje Niezen Mark Segers
2008 Caroll Verkooijen Joost Rietveld
2009 Lonneke Monten Joost Rietveld
2010 Lonneke Monten Cyriel van den Berghe
2011 Susan de Brouwer Koen van Gerwen
2012 Lonneke Monten Joris van der Leeuw
2013 Tanja Keetels Joost Beerens
2014 Lonneke Monten Joost Beerens
2015 Tanja Keetels Joost Rietveld
2016 Benthe Keetels Joost Rietveld
2017 Tanja Keetels Joost Beerens

Most Valuable Players

Seizoen Meisjes Jongens Senioren
2006-2007 Renske van den Braak Nick Thissen Erik Niesten
2007-2008 Susanne Peels Bram van Kuyck Charlotte van Tilburg
2008-2009 Evelien Funcke Nick Faassen Anneloes Pelgrim
2009-2010 Caroll Verkooijen Jan van Poppel Joris van der Leeuw
2010-2011 Alma Martinovic Thijs Cox Bjorn Damen
2011-2012 Linda Smolders Niels Bolder Jesse Thissen
2012-2013 Jet de Brouwer Bram van der Hulst Pieter van den Braak
2013-2014 Isa Markgraaf Hans Douben Luuk Tilleman
2014-2015 Joyce Monsanto Martijn Bolder Rik van Dam
2015-2016 Anke van Dun Antoine Rozendaal Erik Niesten
2016-2017   Gijs van de Vijfeijke Nick Thissen

Seizoen Beste trainer / coach Uitzonderlijke verdiensten
2006-2007 Michael Glaser Mien Gerrits
2007-2008 Niels Bergmans Frank Verhees
2008-2009 Hans Thissen Joris van der Leeuw
2009-2010 Koen van Gerwen Tom van Daal
2010-2011 Cyriel van den Berghe Tanja Keetels
2011-2012 Michael Glaser Joost Beerens
2012-2013 Joris van der Leeuw Feestcommissie
2013-2014 Marc Paijens Daniel Jaspers
2014-2015 Marco Damen Joost Beerens
2015-2016 Joris van der Leeuw Terrence Markgraaf
2016-2017 Marco van Hoeck en Benthe Keetels Organisatie Falcons Youth Tournament